Bijzonder benefietconcert in Koninklijk Concertgebouw
1 december 2025
Op maandag 25 mei 2026, tweede Pinksterdag, vindt in het Koninklijk Concertgebouw te Amsterdam een bijzonder benefietconcert plaats ten bate van het Prinses Máxima Centrum. Het Antwerps Filharmonisch Orkest, onder leiding van dirigente Alexandra Arrieche, treedt deze avond belangeloos op.
Voor de pauze hoort u hoe popklassiekers van The Beatles en The Beach Boys klinken in een klassiek jasje: zonder zang, puur symfonisch. Na de pauze staat de Nederlandse première van “The Focus Symphony” op het programma. Dit werk is gebaseerd op de legendarische klanken uit de periode 1970-1975 van Nederlands meest populaire symfonische rockgroep “Focus”, die destijds wereldhits hadden van de hand van Thijs van Leer en Jan Akkerman. Bekijk hier de trailer.
De netto-opbrengst van deze bijzondere avond komt volledig ten goede aan het Prinses Máxima Centrum en draagt bij aan betere zorg voor kinderen met kanker.
Praktische informatie:
Datum: maandag 25 mei 2026 (tweede Pinksterdag)
Locatie: Koninklijk Concertgebouw, Amsterdam
Ticketprijs: € 60,- per persoon (inclusief 2 consumpties).
Bestel hier uw kaarten.
Dit benefietconcert is een initiatief van een zeer betrokken donateur van de Prinses Máxima Centrum Foundation, die het Máxima een warm hart toedraagt.